Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 24.10.2014, 11:54
Myślę, że powinniśmy to wygrać choć statystyki mówią, że Podbeskidzie w ostatnich meczach zwykle coś strzela. Z Boguskim jest taki problem, że jak chłopcy Ojrzyńskiego się na niego rzucą agresywnie, to może nam zniknąć na cały mecz. Jakoś będzie.
Odpowiedz cytując