Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 24.10.2014, 11:37
Do końca 'rundy' razem z dzisiejszym spotkaniem zostało tylko 7 spotkań. Mam nadzieję że będą to ostatnie spotkania zarówno Guerriera, jak i Sarkiego, jeśli chodzi o tego drugiego to jestem zresztą wręcz pewien że Smuda będzie chciał się go pozbyć. A pierwszy powinien raczej spróbować swoich sił w tanich sieciach satelitarnych w programach o późnej godzinie transmisji. Takiego piłkarza myślę, że nie tylko ja nie chcę oglądać z koszulą Białej Gwiazdy.

Wolę już na skrzydle oglądać Stępińskiego, który jest z nami tylko do końca sezonu, a widać że chłopak mocno walczy, stara się i przede wszystkim robi to z pozytywnym dla skutku efektem. Nawet w przegranym meczu z Lechem dał drużynie więcej jakości niż obaj Panowie rodem z Haitii razem wzięci.

Liczę na wygraną, w takich meczach trzeba punktować, jeśli faktycznie o coś walczymy.
Odpowiedz cytując