Tak apropo Chaveza
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...l#TRrel_nc_SST
Ja bym mu jednak już podziękował za powrót, ma za duży ma kontrakt a i na środku obrony ma kto grać. Jeśli ktoś by go kupił to i za symboliczną złotówkę można sprzedać. A i tak byśmy musieli 40% kwoty przelać do Hondurasu. (Thx Valckx)
Niemniej jednak jeśli dogada się z Wisłą po ludzku, a nie jak Genkov czy Jovanic będzie można mu być bardzo wdzięcznym. Z byłych piłkarzy Wisły mam szacunek do Ilieva czy nawet Jaliensa, ale do Panów w/w już absolutnie nie.