Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 24.10.2014, 09:12
Art- nie pisz czy kogoś mam czy nie. To nie ja, a Smuda ich widzi codziennie na treningu. Ja jego wybór mogę ocenić jedynie pod kątem sprawdzenia się w meczu (a zrobię to dopiero po obejrzeniu powtórki w tv albo od dwdxa).

Byle nie Haitańczycy. Jak ktoś się dowie (pierwsze lepsze info), że Franz ma zamiar ich wystawić to dajcie znać, będę namawiał Prezesa na szybki transfer własnej, skromnej osoby.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując