wolfy napisał(a):

|
Na przykład mnie (15-ty post tematu, pierwsza strona)? Wszyscy w końcu znają mnie jako wokalnego zwolennika Bednarza i przeciwnika bojkotu...
|
No cóż pierwszy post w temacie:
Cytat:
|
Nominuję jak wcześniej: FraMata, Lukasza, Grantara oraz KOMINKA i pomysłodawcę silvera03
|
I tyle w temacie.
Pierwszych dwóch to osoby, którym nie podobała się idea bojkotu.
A może czytać nie umiem?
I naprawdę nie miałbym nic przeciwko temu, gdyby w wielu innych tematach zaraz nie pojawiły się wpisy zawierajace "pozytywną presję".
