Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3386
Stary 24.10.2014, 08:25
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Na przykład mnie (15-ty post tematu, pierwsza strona)? Wszyscy w końcu znają mnie jako wokalnego zwolennika Bednarza i przeciwnika bojkotu...
No cóż pierwszy post w temacie:
Cytat:
Nominuję jak wcześniej: FraMata, Lukasza, Grantara oraz KOMINKA i pomysłodawcę silvera03
I tyle w temacie.
Pierwszych dwóch to osoby, którym nie podobała się idea bojkotu.
A może czytać nie umiem?


I naprawdę nie miałbym nic przeciwko temu, gdyby w wielu innych tematach zaraz nie pojawiły się wpisy zawierajace "pozytywną presję".
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując