PiVoSH92 napisał(a):

|
Głowa nie zagra, na obronę wraca Dudka, na DP zagra Boguś, czyli jednak znów na 2 DP (bo raczej Franek Urygę ceni wyżej od Bogusia). Do tego Łukasz G. zamiast murzynka i dostajemy skład bardzo podobny jak na żydków, czyli... no ....a defensywny. Z Podbeskidziem. Jeżeli faktycznie tak będzie to Franz sporo u mnie straci :/
|
Z Górnikiem też teoretycznie było defensywnie, a 5 bramek wpadło, mogło nawet więcej. Nie spinajcie się, nie można na hura do przodu wyjść, nawet z Góralami