Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 15. Jesień 2014.
Wyświetl pojedynczy post
kpn
Senior Member
Od: 03.2005
Offline
#
719
24.10.2014, 08:12
Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 4:1 (2:0)
Skład: Buchalik - Burliga, Guzmics, Dudka, Sadlok - Stępiński, Boguski, Uryga, Stilić, Garguła - Brożek
Zmiany: Guerrier,Sarki, Lech
Bramki: Brożek, Guerrier, Sadlok, Stilić
kpn
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kpn
Znajdź inne posty napisane przez kpn