Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 15. Jesień 2014.
Wyświetl pojedynczy post
piotrkolodziejczyk42
Senior Member
Od: 10.2011
Skąd: Kraków
Offline
#
711
23.10.2014, 19:34
Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:1 (1:0)
Skład:
Buchalik - Burliga, Guzmics, Dudka, Sadlok - Uryga, Boguski, Garguła, Stilić, Stępiński - Paweł Brożek
Zmiany:
Sarki, Guerrier
Bramki:
Brożek, Stępiński, Stilić
piotrkolodziejczyk42
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotrkolodziejczyk42
Znajdź inne posty napisane przez piotrkolodziejczyk42