Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 15. Jesień 2014.
Wyświetl pojedynczy post
warkatm
Junior Member
Od: 09.2012
Offline
#
703
23.10.2014, 18:09
Wisła Kraków- Podbeskiedzie Bielsko-Biała 4:0 (2:0)
Skład : Buchalik - Burliga, Guzmics, Dudka, Sadlok Boguski, Uryga, Stilić, Garguła - Brożek, Stępiński
Zmiany : Sarki, Guerrier, Lech
Bramki : Brożek x2, Stlic x1 Garguła x1
warkatm
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do warkatm
Znajdź inne posty napisane przez warkatm