Wyświetl pojedynczy post
Co za typ
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: Strusia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#701
Stary 23.10.2014, 17:49
Wisła Kraków- Podbeskiedzie Bielsko-Biała 3:0 (1:0)
Skład: Buchalik - Burliga, Guzmics, Dudka, Sadlok - Stępiński, Boguski, Uryga, Stilić, Garguła - Brożek
Zmiany: Guerrier,Sarki, Lech
Bramki: Brożek,Stilic, Stepinski
...WISŁA I NA DOBRE I NA ZŁE...
Odpowiedz cytując