Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 15. Jesień 2014.
Wyświetl pojedynczy post
Co za typ
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: Strusia
Offline
#
701
23.10.2014, 17:49
Wisła Kraków- Podbeskiedzie Bielsko-Biała 3:0 (1:0)
Skład: Buchalik - Burliga, Guzmics, Dudka, Sadlok - Stępiński, Boguski, Uryga, Stilić, Garguła - Brożek
Zmiany: Guerrier,Sarki, Lech
Bramki: Brożek,Stilic, Stepinski
...WISŁA I NA DOBRE I NA ZŁE...
Co za typ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Co za typ
Znajdź inne posty napisane przez Co za typ