forthy napisał(a):

A kogo ma wystawiać bez Głowy, Stępińskiego i Jankowskiego?
Buchalik - Burliga, Guzmics, ?, Sadlok - Uryga - Boguski, Stilic, ?,? - Brożek.
Na 3 niewypełnione pozycje zostają Dudka, Garguła i dwa mudżiny.
|
Dudka, Garguła i Stępiński. Mudżiny won.