Wyświetl pojedynczy post
forthy
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 23.10.2014, 15:03
A kogo ma wystawiać bez Głowy, Stępińskiego i Jankowskiego?
Buchalik - Burliga, Guzmics, ?, Sadlok - Uryga - Boguski, Stilic, ?,? - Brożek.
Na 3 niewypełnione pozycje zostają Dudka, Garguła i dwa mudżiny.
Odpowiedz cytując