1- OT robicie masakryczny.
2- niepotrzebny. W końcu mamy specjalistów z marketingu. zaUFAjcie im

3- pier*dolicie w nim głupoty.
Boguski na defensywnym? Na pozycji, gdzie musisz mieć twardego byka, walczaka? Prawdziwego mężczyznę sikającego pod wiatr?

You've made my day.
Ja jedynie mogę mieć nadzieję, że po tym tygodniu wpie*rdolów Franz naprawdę nauczył się dobierać taktykę pod przeciwnika. W Zabrzu mu wyszło znakomicie. Niech utrzyma formę.