Wyświetl pojedynczy post
art
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 23.10.2014, 13:20
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Głowa nie zagra, na obronę wraca Dudka, na DP zagra Boguś, czyli jednak znów na 2 DP (bo raczej Franek Urygę ceni wyżej od Bogusia). Do tego Łukasz G. zamiast murzynka i dostajemy skład bardzo podobny jak na żydków, czyli... no ....a defensywny. Z Podbeskidziem. Jeżeli faktycznie tak będzie to Franz sporo u mnie straci :/
Uryga jest lepszy w odbiorze, ale raczej podaje do najbliższego czego nie można powiedzieć o Boguskim. Jeśli go tylko nie skopią i sędzie nie będzie pozwalał na chamskie kopanie po nogach to Boguś powinien być dobrym łącznikiem pomiędzy obrona, a Stilicem z przodu - już to pokazał w kilku meczach tego sezonu, że ma dobry przegląd pola.

@ABGwislakABG
No to masz Uryge, a 50/50 właśnie Boguskiego. Przecież BB stanie na 30m i trzeba będzie rozgrywać, a nie bronić się całym zespołem przed ich atakami.
Ostatnio edytowane przez art : 23.10.2014 o godz. 15:24.
Odpowiedz cytując