|
Głowa nie zagra, na obronę wraca Dudka, na DP zagra Boguś, czyli jednak znów na 2 DP (bo raczej Franek Urygę ceni wyżej od Bogusia). Do tego Łukasz G. zamiast murzynka i dostajemy skład bardzo podobny jak na żydków, czyli... no ....a defensywny. Z Podbeskidziem. Jeżeli faktycznie tak będzie to Franz sporo u mnie straci :/
|