Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 23.10.2014, 13:09
Głowa nie zagra, na obronę wraca Dudka, na DP zagra Boguś, czyli jednak znów na 2 DP (bo raczej Franek Urygę ceni wyżej od Bogusia). Do tego Łukasz G. zamiast murzynka i dostajemy skład bardzo podobny jak na żydków, czyli... no ....a defensywny. Z Podbeskidziem. Jeżeli faktycznie tak będzie to Franz sporo u mnie straci :/
Odpowiedz cytując