Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 23.10.2014, 13:00
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
film naprawdę dobrze zrobiony, jestem pod wrażeniem. Tylko dlaczego został tak późno zrobiony ? Powinien od 2 tygodni (albo minimum od poniedziałku) być promowany w mediach, mediach społecznościowych, puszczany w MPK, na mieście, itp.
Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę ale to jednak trochę kosztuje... Nikt za darmoszkę nie wyemituje czegoś takiego nawet w bus.tv.

W każdym razie - zrobiony świetnie. Znacznie lepiej niż przed meczem z Legią, gdy Garguła był w roli głównej.

Wszyscy, ....a, na stadion!
Odpowiedz cytując