domin_czyzyny napisał(a):

|
film naprawdę dobrze zrobiony, jestem pod wrażeniem. Tylko dlaczego został tak późno zrobiony ? Powinien od 2 tygodni (albo minimum od poniedziałku) być promowany w mediach, mediach społecznościowych, puszczany w MPK, na mieście, itp.
|
Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę ale to jednak trochę kosztuje...

Nikt za darmoszkę nie wyemituje czegoś takiego nawet w bus.tv.
W każdym razie - zrobiony świetnie. Znacznie lepiej niż przed meczem z Legią, gdy Garguła był w roli głównej.
Wszyscy, ....a, na stadion!