Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 23.10.2014, 11:47
film naprawdę dobrze zrobiony, jestem pod wrażeniem. Tylko dlaczego został tak późno zrobiony ? Powinien od 2 tygodni (albo minimum od poniedziałku) być promowany w mediach, mediach społecznościowych, puszczany w MPK, na mieście, itp.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 23.10.2014 o godz. 11:50.
Odpowiedz cytując