Temat
:
[13 kolejka] WISŁA Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała, 24 października, godz. 20:30!
Wyświetl pojedynczy post
razraz
Junior Member
Od: 11.2013
Offline
#
12
22.10.2014, 18:37
jak w ten sposób to wystawiłbym Sarkiego z/lub Stepinskim w ataku i rzucał długie piły na dobieg zza podwójnej gardy, a po przerwie jak w zabrzu Brożek na boisko i dożynamy gang ol...Ojrzyńskiego.
razraz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do razraz
Znajdź inne posty napisane przez razraz