Wyświetl pojedynczy post
razraz
Junior Member
 
Od: 11.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 22.10.2014, 18:37
jak w ten sposób to wystawiłbym Sarkiego z/lub Stepinskim w ataku i rzucał długie piły na dobieg zza podwójnej gardy, a po przerwie jak w zabrzu Brożek na boisko i dożynamy gang ol...Ojrzyńskiego.
Odpowiedz cytując