rav napisał(a):

Absolutnie nie.
Proces nie do wygrania ze względu na tryb przypuszczający i inne sztuczki w rodzaju "Kraków huczał", co oznacza, że on nie informuje o libacji tylko, że mówiono o niej na mieście.
Publiczna przepychanka z osobą, którą już niemal wszyscy ignorują (porównanie rac na spadochronach do ataku na największe mocarstwo na świecie w wyniku którego giną tysiące ludzi - WTF!?!?) jest kompletnie bez sensu.
|
a ja nawet poszedłbym dalej na miejscu klubu i totalnie zignorował jego wypowiedzi tak samo mogli by postąpić kibice totalna ignorancja, takiego typa zabolało by to niesamowicie