|
Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko - Biała 3:1 (1:0)
SKŁAD: Buchalik - Burliga, Głowacki, Guzmics, Sadlok - Stilić, Boguski, Dudka, Uryga, Stępiński - Brożek
ZMIANY: Guerrier, Garguła, Sarki
STRZELCY: Brożek x2 , Stilić.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 22.10.2014 o godz. 15:57.
|