Wyświetl pojedynczy post
wiesniak84
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10033
Stary 22.10.2014, 13:12
Klub rozegrał to najlepiej jak mógł bo zaskroniec wyszedł na tym w plecy podwójnie, chyba że teraz on zaskarży klub o zniesławienie i będzie udowadniał, że to co mówił w wywiadzie było prawdą Jeśli tego nie zrobi, oficjalnie nic się nie zmieni, nieoficjalnie wyjdzie na tym całym wywiadzie jak Zabłocki na mydle i każdy już sobie tam zdanie o nim wyrobi.
Odpowiedz cytując