Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10032
Stary 22.10.2014, 11:26
FraMat napisał(a):Wyświetl post
No tak, skoro klub wydał oświadczenie, że Bednarz mówił nieprawdę to oczywistą oczywistością jest, że tak było i oczywistą oczywistością jest oddanie sprawy do sądu za pomówienia.
Absolutnie nie.

Proces nie do wygrania ze względu na tryb przypuszczający i inne sztuczki w rodzaju "Kraków huczał", co oznacza, że on nie informuje o libacji tylko, że mówiono o niej na mieście.

Publiczna przepychanka z osobą, którą już niemal wszyscy ignorują (porównanie rac na spadochronach do ataku na największe mocarstwo na świecie w wyniku którego giną tysiące ludzi - WTF!?!?) jest kompletnie bez sensu.
Odpowiedz cytując