Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10031
Stary 22.10.2014, 11:21
Wydaje mi się, że to oświadczenie, to najlepsze, co mógł zrobić klub. Ludziom z klasą zwyczajnie nie wypada przejmować się tym, co do powiedzenia mają sfrustrowani nieudacznicy jak Bednarz. Pyskówka, przerzucanie się oświadczeniami nic dobrego by nie przyniosły. Mało tego, znając Jacka i jego rozbuchane ego, boli go bardziej fakt, że tym wywiadem wywołał co najwyżej uśmiech politowania a nie burzę w mediach i Wiśle.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując