Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 15. Jesień 2014.
Wyświetl pojedynczy post
szaman
Junior Member
Od: 09.2014
Offline
#
666
22.10.2014, 10:39
Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko - Biała 3:1 SKŁAD: Buchalik - Burliga, Głowacki, Guzmics, Sadlok - Stilić, Boguski, Dudka, Uryga, Stępiński - Paweł Brożek Zmiany: Sarki, Guerrier, Jankowski Bramki: Brożek,Sadlok, Stępiński
szaman
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szaman
Znajdź inne posty napisane przez szaman