Wyświetl pojedynczy post
WhiteDoctor
Senior Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 22.10.2014, 09:51
razraz napisał(a):Wyświetl post
przy tak niekorzystnym bilansie spotkań zaryzykowałbym 442 lub nawet 433 nie ma co podejmować walki trzeba ich atakować
pełna zgoda, nie daj Boże 2 DP bo ci murarze zamurują i huj z tego będzie, wjazd na pełnej ....ie, innego sposobu tam nie ma, na pewno nie Boguski w podstawie bo chłopaki Ojrzyńskiego go tam zgwałcą bez mydła i będziemy grać w 10, dać 2 czarnych szybkich koni coby mogli uciec tym wślizgowiczom, a jak się nie sprawdzą to Gargulcem ich postraszyć byle w porę


Odpowiedz cytując