Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 22.10.2014, 09:45
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Mamy cos im do udowodnienia, na pewno czeka Nas ciezkie spotkanie ale takie samo czekało w Zabrzu a jakos sobie poradzilismy. Dobre jest granie Uryga i Dudka w pierwszym składzie bo taki Gornik srodkiem nie mogł nic zrobic. Jedynie co mnie denerwuje to znowu ta zasrana 20:30 w piatek i przez to znowu nie mam jak jechac na mecz. NC+ tak jakby specjalnie to robiła jak mecz ze Slaskiem mial byc w TVP a TVP zrezygnowała z pokazywania go to Oni od razu na 20:30 przesuneli, dla mnie to nie jest normalne a juz na pewno jest w....iajace zreszta pewnie nie tylko ja jestem w takiej sytuacji.
No szczegolnie, ze juz przez pare tygodni nie bylo meczow w sb o 20:30, a tu nagle nam przypierdalaja w srodku listopada.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując