Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10028
Stary 22.10.2014, 09:08
Ale co to da, przypuszczam że o takim oświadczeniu to dowiedzą się może kibice Wisły.
A później jeden z drugim zacznie napieprzać na Wisłe nie znając kompletnie tematu...
.
Odpowiedz cytując