Wyświetl pojedynczy post
adamd303
Member
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10024
Stary 21.10.2014, 14:59
W wywiadze Jacek Bednarz przedstawia się jako uzdrowiciel wiślackich finansów, twierdzi że jak przychodził to klub miał 32 mln strat a jak odchodził to 16 mln. Tymczasem z dostępnych danych wynika że rok 2013 był okresem załamania się przychodów klubu. Te w 2012 wynosiły 32,55 a w 2013 tylko 16,2. Te dane są przerażające a Bednarz ma czelność opowiadać jakieś głupoty.
Odpowiedz cytując