razraz napisał(a):

|
a takie z dupy pytanie nie do tego tematu ale czy Wiśle nie należy się walkower jeżeli właśnie przed meczem derbowym złapano na dopingu łamagę nowaka ?
|
Nie, jeśli pozytywna okaże się próbka B kara czeka samego zawodnika, przydupasom na pewno nie grozą walkowery za mecze w których on grał.