Temat
:
[12 kolejka] Górnik Zabrze - WISŁA Kraków, 19 października, godz. 18:00!
Wyświetl pojedynczy post
razraz
Junior Member
Od: 11.2013
Offline
#
87
21.10.2014, 09:10
a takie z dupy pytanie nie do tego tematu ale czy Wiśle nie należy się walkower jeżeli właśnie przed meczem derbowym złapano na dopingu łamagę nowaka ?
razraz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do razraz
Znajdź inne posty napisane przez razraz