|
Dla mnie szokujące jest jak mozna porównać wystrzelanie kilku rac do zamachu terrorystycznego z 11 września na WTC gdzie zginęło prawie 3000 ludzi .. Jakim trzeba byc ignorantem i bezmozgiem zeby takie wydarzenia razem zestawiac . Dla nawet postronnych osób które za bardzo nie wiedziały o co chodziło w konflikcie to stwierdzenie powinno dobitnie pokazać jakim chamem i prostakiem jest Bednarz bo inaczej tego sie nie da skomentować .
|