Lukasz napisał(a):

Akurat pismo było tak ułomne ze sugeruje że pada sfrormułowanie 'nikt nie wyobraża sobie współpracy z Bednarzem'. Nikt czyli Czerwiński, niżej podpisany też. Jedyne co go usprawiedliwia to fakt że poprawki na dokumencie wskazują iż mógł dostać (tryb przypuszczający by nie pomawiać) do podpisania 'lojalkę' przygotowaną przed spotkaniem - jak za starych dobrych czasów.
.
|
ale o czym ty piszesz? wystarczy że nie bedziesz wybiórczo przytaczał tekstu, tylko dodasz d o cytatu wczesniejsze zdanie.
masz napisane ze KIBICE pozostali na stanowisku i nikt z KIBICÓW(przedstawicieli SKWK) nie wyobraża sobie wspolpracy z bednarzem