Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 20.10.2014, 22:38
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Rozszyfrowani to są Bielszczanie - 3/4 spotkań grają na autobus. Mają fizycznych napastników (Korzym i Demjan) więc Głowa i Gumiś będą mieli co robić, ale jeśli Alan i Dudi im pomogą to w ofensywie Podbeskidzie nie ma żadnych atutów, może pojedyncze zrywy Sokołowskiego. Do tego trzeba zagrać z przodu swoje, ale na dwóch napastników (czyli Stilic na "10" i jeden z murzynków na skrzydle) i myślę, że nie powinno być problemów.
Nasi murzyni to się nadają, ale na odwyk chyba. Zagrają pewnie Stępiński z Brożkiem, bo po tym co ostatnio pokazują "Seler" z DG77 to nie zdziwię się, jak wejdą maks na 15 minut. Obaj wydają się bardo słabo współpracować z resztą drużyny, źle się ustawiają, a Guerrier dokłada do tego idiotyczne faule. Ich jedyny atut to kontry - problem w tym, że z PBB u nas pewnie nie będzie zbyt wielu do nich okazji. Raczej to Bielszczanie będą opierali na kontratakach swoją grę ofensywną.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując