PiVoSH92 napisał(a):

|
Rozszyfrowani to są Bielszczanie - 3/4 spotkań grają na autobus. Mają fizycznych napastników (Korzym i Demjan) więc Głowa i Gumiś będą mieli co robić, ale jeśli Alan i Dudi im pomogą to w ofensywie Podbeskidzie nie ma żadnych atutów, może pojedyncze zrywy Sokołowskiego. Do tego trzeba zagrać z przodu swoje, ale na dwóch napastników (czyli Stilic na "10" i jeden z murzynków na skrzydle) i myślę, że nie powinno być problemów.
|
Nasi murzyni to się nadają, ale na odwyk chyba. Zagrają pewnie Stępiński z Brożkiem, bo po tym co ostatnio pokazują "Seler" z DG77 to nie zdziwię się, jak wejdą maks na 15 minut. Obaj wydają się bardo słabo współpracować z resztą drużyny, źle się ustawiają, a Guerrier dokłada do tego idiotyczne faule. Ich jedyny atut to kontry - problem w tym, że z PBB u nas pewnie nie będzie zbyt wielu do nich okazji. Raczej to Bielszczanie będą opierali na kontratakach swoją grę ofensywną.