|
"wywiad z wampirem" tak odebrałem ten tekst w PS.
Bednarz rzucił parę pomówień, w miarę umiejętnie (ale nie w pełni) starał się nie dawać możliwości zostania pozwanym, zresztą odnoszę wrażenie, że o to mu chodzi....
Mitoman, który Holendrami zasłaniałby się jeszcze przez najbliższe pewnie kolejne 5 lat, a mityczny rok bogactwa, co roku przesuwałby się o kolejny rok.... Nie tylko będąc członkiem Zarządu (przez spory okres czasu jedynym) nie dokonał niczego, co mogłoby zwiększyć dochody Spółki, jedyne co potrafił to dokonywać kolejnych cięć i ograniczeń..... Sam fakt kolejnych przegranych spraw z piłkarzami czy darmowa utrata Wilka (zamiast ugodzić się z kolesiem i sprzedać go chociażby za anulowanie długu wobec niego) jest dowodem na beznadziejność człowieka.... No i te 5-7 tysięcy ludzi na meczach pod jego rządami, zastraszanie kibiców przez ...facebooka. Przecież połowa tego tekstu jest tak żałosna, że aż śmieszna.
A już tekst o tym, że 3 raz do Wisły nie przyjdzie.... ciekawe, kto by go tu chciał......
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|