|
1) musisz zapoznac sie z regulaminem studiow; jesli takiej info nie ma to nie maja prawa nawet pierdnac.
2) 7x60zł= 420 zł
3) sprobuj udac sie do szkoly sredniej w ktorej mature zdales; jest szansa, ze maja tam jakies ksero czy odpis tego dokumentu
4) wedlug mnie nie powinienes placic nic jesli sprawe umorzono, czyli oni sprawe przegrali wiec na pewno nie powinienes placic nic za czas, przez ktory byla klotnia i sprawa w sadzie. Ewent jest opcja, ze musisz cos zaplacic za okres od umorzenia do 1szej proby odebrania dokumentu po umorzeniu( chyba ze od razu zarzadales dokumentu).
|