Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 20.10.2014, 14:20
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Ne wiem czy Wisła taka dobra czy Górnik taki słaby.
Skłaniam się raczej do tej drugiej opcji.
Ja też ...
4/5 bramek to były efekty prezentów ... których z reszta było więcej niż bramek
Jakim cudem Górnik przed tą kolejką był liderem TME...? Ta liga jest nieprzewidywalna ...
Wniosek praktyczny:
Każdy może wygrać tą ligę.
Także WISŁA !
Ostatnio edytowane przez Grantar : 20.10.2014 o godz. 14:26.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując