Elefant napisał(a):

Ne wiem czy Wisła taka dobra czy Górnik taki słaby.
Skłaniam się raczej do tej drugiej opcji.
|
Ja też ...
4/5 bramek to były efekty prezentów ... których z reszta było więcej niż bramek
Jakim cudem Górnik przed tą kolejką był liderem TME...? Ta liga jest nieprzewidywalna ...
Wniosek praktyczny:
Każdy może wygrać tą ligę.
Także WISŁA !