|
5-0.
co leciało to wpadało
super wynik
ale czas o nim juz zapomniec.
Podbeskidzie raczej nie stanie w oczekiwaniu na Nasz ruch tylko albo postawi autobus albo ruszy, ale stało i czekało niczym padlina na sępa raczej nie bedzie
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|