Wyświetl pojedynczy post
razraz
Junior Member
 
Od: 11.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 20.10.2014, 12:23
Karherop napisał(a):Wyświetl post
on ma 20 lat, czy myślicie że za 2,4, 8 lat będzie grał tak samo? albo że Sobolewski w jego wieku był lepszy? grał wtedy w 3 i 2 lidze nie wyróżniając się niczym szczególnym. Dopiero w wieku 27 lat zaczął grać tak że Groclin kupił go z 2 ligi z Wisły Płock.... Co oczywiście nie zmienia faktu że dziś Uryga gra na wyrost w 1 składzie Wisły.
.
wiele osób nie chce tego zrozumieć, że zawodnicy naprawdę utalentowani grają w piłkę na wyższym poziomie wcześniej a mniej utalentowani muszą do wszystkiego (technika, fizyka, psychika) "dojść" i to wymaga czasu Uryga Nalepa Czekaj Zając może odpalą dopiero za 3/4 lata ilu piłkarzy jest na świecie dobrych, nawet bardzo dobrych którzy za młodu byli po prostu słabi nieznani ... nie każdy rodzi się lub jest produktem jak Neymary Ronaldo czy Messi
Odpowiedz cytując