Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 20.10.2014, 11:16
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Niestety, muszę się zgodzić. Ja nie wiem, czy on jest tak słaby technicznie, czy zestresowany, ale podanie do przodu wydaje się przekraczać jego możliwości.
on ma 20 lat, czy myślicie że za 2,4, 8 lat będzie grał tak samo? albo że Sobolewski w jego wieku był lepszy? grał wtedy w 3 i 2 lidze nie wyróżniając się niczym szczególnym. Dopiero w wieku 27 lat zaczął grać tak że Groclin kupił go z 2 ligi z Wisły Płock.... Co oczywiście nie zmienia faktu że dziś Uryga gra na wyrost w 1 składzie Wisły.

Panie FraMacie, proszę przypomnieć kiedy Wisła wygrała ostatnio tak wysoko na wyjeździe. Podpowiem, że trzeba szukać 10 lat wstecz.

Meczu niestety nie oglądałem, jednak po 4 porażkach z rzędu, bilansie bramkowym 0-8, Smudzie na wylocie, jakiekolwiek narzekanie na styl w obliczu takiego wyniku jest dla mnie świętokractwem. Życzyłbym sobie zawsze grać taki piach i wygrywać 5-0.
Odpowiedz cytując