Jakiego fajnego laptopa w przedziale "budżetowym" do 2000 zł?
Zastosowania domowe, skype internet itp dla Pani któa w gry nie gra no chyba że mahjong i chyba z karty graficznej nie wykorzysta.
Jak jest z windowsem 8. Da się tego używać czy lepiej sprawdzoną 7?
Wersja najlepsza ale z W7 i i5
http://allegro.pl/dell-inspiron-3542...681399637.html
Wersja ekonomiczna z W8
http://allegro.pl/dell-inspiron-3542...677606231.html
Wersja ekonomiczna z W7
http://allegro.pl/laptop-dell-inspir...696528929.html
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.