Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 20.10.2014, 11:02
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Niestety, muszę się zgodzić. Ja nie wiem, czy on jest tak słaby technicznie, czy zestresowany, ale podanie do przodu wydaje się przekraczać jego możliwości.
http://www.wislaportal.pl/27541,Leps...Wisla_0_3.html
więcej mi się nie chce szukać

Co do meczu z Górnikiem: cieszy tylko wynik. Ale gra, zwłaszcza w pierwszej połowie wołała o pomstę do nieba. Nikt, nie grał na poziomie ekstraklasowym.
Gdyby to Górnik jako pierwszy strzelił bramkę ( a miał okazje), nie wiadomo jakby sie skonczyło.
Zwycięstwo zawdzięczamy olbrzymiej dozie szczęścia.
Po drugim golu dla Wisły ze ślązaków zeszło powietrze. Niby coś tam kopali, ale wtedy Wiślacy już złapali wiatr w żagle i bawili się piłką.
Równie dobrze mogło być na odwrót.

Oczywiście, cieszę się ze zwycięstwa, żeby nie było, że jestem malkontentem.
Ostatnio edytowane przez FraMat : 20.10.2014 o godz. 11:06.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując