Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10004
Stary 20.10.2014, 10:48
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Szczerze mówiąc nie wiem gdzie widzisz jakieś pomówienia. Facet mówi jak jego zdaniem było i wyciąga pewne fakty w sumie łatwe do zweryfikowania. Pili/nie pili, była dziura w systemie/nie była, Cupiał był neutralny/nie był.
Mówienie jak jego zdaniem było to właśnie pomówienie, zwłaszcza jeśli nie był świadkiem i nie dysponuje dowodami. Nie był na spotkaniu SKWK z Cupiałem, nie pił z nimi - to niby skąd ma wiarygodne informacje? Z magla?
To jest właśnie pomówienie - Jacuś twierdzi, że panowie Wawro i Szymański nawalili się tak, że nie byli w stanie samodzielnie wejść do samochodu. "Kraków dudnił"? Klasyczne słowo klucz, brzmi lepiej niż "to plotka która do mnie dotarła, bo mnie na miejscu nie było i nie mam żadnych wiarygodnych źródeł informacji".

Mógłbym rozwinąć dalej temat, ale nie ma sensu. Sieroty po Bednarzu wreszcie usłyszały głos swojego idola.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 20.10.2014 o godz. 10:51.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując