Wyświetl pojedynczy post
fidello
Senior Member
 
Od: 11.2003
Skąd: kiedyś Olkusz...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 20.10.2014, 10:48
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Spoko - o tym samym rozmawialiśmy z maaarcinem na sb podczas meczu. Nie wiem czy Stepiński zaliczył jedno udane podanie do przodu, że o strzałach nie wspomnę.
no nie przesadzajmy, może na MVP nie zasługuje , ale druga bramka padła po jego dośrodkowaniu...
Odpowiedz cytując