wolfy napisał(a):

|
Spoko - o tym samym rozmawialiśmy z maaarcinem na sb podczas meczu. Nie wiem czy Stepiński zaliczył jedno udane podanie do przodu, że o strzałach nie wspomnę.
|
no nie przesadzajmy, może na MVP nie zasługuje

, ale druga bramka padła po jego dośrodkowaniu...