Wracając do tematu tych Ukraińców w Przemyślu to okazało się, ze to są ....."nasi rodacy"

, którzy dostali Kartę Polaka i dzięki naszym podatkom mogą sobie pohulać swobodnie w Polsce na nasz koszt.
Ciekawe ilu takich "Polaków" wyhodował nam resort ministra Radzia Sikorskiego ?
http://www.naszdziennik.pl/polska-kr...ta-polaka.html