Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28585
Stary 20.10.2014, 09:13
Wracając do tematu tych Ukraińców w Przemyślu to okazało się, ze to są ....."nasi rodacy" , którzy dostali Kartę Polaka i dzięki naszym podatkom mogą sobie pohulać swobodnie w Polsce na nasz koszt.
Ciekawe ilu takich "Polaków" wyhodował nam resort ministra Radzia Sikorskiego ?

http://www.naszdziennik.pl/polska-kr...ta-polaka.html