Uhu to dlatego, ze Stolarski nie wypalil to nie ma po co dawac szansy pograc innym

W koncu do konca sezonu walczymy o mistrza a pozniej o LM.
Poza tym mit o sprawdzeniu postawy pilkarzy na podstwie ich obserwacji w czasie treningu zostal obalony przez samego........ yntelygenta Smude. Poczytaj sobie co mowil przed meczem z Amica w pucharze. Na podstawie tego meczu chcial sprawdzic co ma w szatni. To sa jego slowa. Sprawdzic co ma w szatni w trakcie meczu a nie treningu. Tyle, ze wystawil na raz miedzy innymi pieciu zawodnikow, ktorzy wczesniej nie zagrali zadnego oficjalnego meczu. Z takich pilkarzy jak Zemlo czy Lech moze cos wyrosnac jak beda grac. Oni nie maja 16 lat tylko 19. Tak jak ty przytoczyles przyklad Stolarskiego to ja moge przytoczyc przyklad Chrapka. Wybil sie i cos tam na nim zarobilismy bo gral. Cale szczescie, ze Smuda nie przyszedl do nas sezon wczesniej bo i pewnie Chrapek teraz by sie kopal po czole w pierwszej lidze polskiej a my nic bysmy na nim nie zarobili.