Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 20.10.2014, 06:04
Kur.a, ale wy macie problemy. Wygrana 5:0, należą się jedynie brawa dla Smudy. To są typowi Polacy, zawsze coś nie pasuje. Smuda na treningach widzi, jak radzą sobie Żemło z Lechem. Widać, muszą bardziej popracować, żeby dostać się do pierwszej jedenastki, czy chociaż z ławki wejść. Franz wie co robi, młodym w głowie nie może się przewrócić. A jeden już taki był. Mówię o Stolarskim, który w wieku 18(!) lat strzelił focha, bo nie grał w pierwszej drużynie i odszedł do Lechii, wcześniej chwaląc się, że zabiega o niego Legia czy Juventus. No jakżeby piłkarz, o którego zabiegają wielkie kluby nie grał w pierwszej 11? A wiecie jak skończył? Wylądował w pierwszej lidze, tam gdzie jego umiejętności może pozwolą mu grać, a i tak złapał kontuzję po 3 meczach i ma pograne. Franek nie daje gwiazdorzyć i bardzo dobrze. O ile wytrwają, z takich ludzi jak Żemło czy Lech mogą wyrosnąć piłkarze o mocnym charakterze, co zaprocentuje w przyszłości. Na ten moment, Sarki, Brożek i Garguła dają więcej drużynie. Nie można nagradzać piłkarzy tylko za to, że są młodzi.
Odpowiedz cytując