Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 20.10.2014, 01:48
Wynik fajny, cieszy.

Ale na tle ostatnich meczy reprezentacji to ten mecz jak i nasza liga to poziom dno. Widząc pierwszą połowę to myślałem że to B klasa.
Odpowiedz cytując