|
Możemy sobie gadać a Smuda i tak zrobi swoje, oby tylko nie wpychał tego Jankowskiego na silę w następnym meczu. Ja wiem, że taki Zajączek kiepsko się pokazał w Poznaniu( w ogóle to kiepski mecz do wystawiania mu oceny), ale uważam, że z takiego Boguskiego to już więcej nie będzie, a zmiana na jego na Zająca tragedii nam nie przyniesie.
|