Co do Stępińskiego, cenię że chłopak walczy i motorykę ma bardzo dobrą, ale technicznie jest niewiele mniej surowy od Burligi. Mam nadzieję, że wraz z kolejnymi szansami będzie coraz lepiej.
Ale dobra, dziś właściwie nie sposób kogokolwiek krytykować, więc już się zamykam i więcej w tym temacie nie piszę
