|
Ale tez do kurvy nędzy wg mojego osobistego "senseja" 4 bramka ustawia mecz tak? Co dopiero piąta. Kiedy jak nie wtedy? PP to było gunwo, totalne odpuszczenie, totalne rezerwy. Tego się nie da brać poważnie pod uwagę. Co innego mecz ligowy.
Nie, nie jestem juniorofilem. Ale bez przesady. Zwłaszcza w naszej sytuacji, gdzie na każdego wychodzimy podstawowym i modlimy się o brak kontuzji.
|